Podnośniki nożycowe

W sklepie Moto Dakar znajdziesz profesjonalny podnośnik nożycowy do warsztatu samochodowego. W naszej ofercie znajdziesz podnośniki nożycowe TWIN. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie - zadzwoń lub napisz! Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni podnośnik nożycowy!

Działanie i zastosowanie podnośników nożycowych

Podnośniki nożycowe są jednym z najczęściej stosowanych rodzajów dźwigów, służących do podnoszenia i przenoszenia różnego rodzaju ładunków, w tym przypadku samochodów. Charakteryzują się one obecnością pary ramion, które pozwalają na rozłożenie się w kształt nożyc, co zapewnia dużą elastyczność i precyzję podczas operacji podnoszenia. Podnośniki nożycowe dzielą się na kilka głównych rodzajów, w zależności od sposobu zasilania oraz miejsca użytkowania. Najczęściej spotykane rodzaje to podnośniki nożycowe spalinowe, elektryczne oraz hydrauliczne. Podnośniki spalinowe zasilane są silnikiem spalinowym, co czyni je idealnymi do pracy na zewnątrz, gdzie dostępność energii elektrycznej może być ograniczona. Podnośniki elektryczne natomiast, wykorzystują silniki elektryczne, co czyni je cichszymi i bardziej ekologicznymi, co sprawia, że są one chętniej wybierane do pracy wewnątrz budynków. Podnośniki hydrauliczne z kolei, wykorzystują siłę hydrauliczną do podnoszenia ładunków, co pozwala im na uzyskanie większej siły i wytrzymałości w porównaniu z innymi rodzajami podnośników.

Zalety podnośników nożycowych

Podnośniki nożycowe oferują szereg korzyści dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych. Podnośniki samochodowe nożycowe są precyzyjne, elastyczne i bezpieczne. Na ogół wyposażone są w szereg zabezpieczeń. Warto wskazać również na niskie koszty eksploatacji w porównaniu z innymi rodzajami dźwigów. Podest, czy też platforma, jest skontruowana w taki sposób, aby samochód w stabilny i bezpieczny sposób mógł zostać podniesiony do góry. Podnosniki nozycowe są często wykorzystywane w branży budowlanej, natomiast ich możliwości mocno doceniła również branża samochodowa. Są bardzo czsto stosowane w warsztatach samochodowych i cenione przez mechaników. Wiele firm oferuje wynajem podnośników nożycowych. Są to jednak głównie podnośniki budowlane. My polecamy podnośniki samochodowe i chętnie pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt do warszatu!

Podnośnik Nożycowy Twin Busch Model Tw S3-19
  • Nowy

Podnośnik Nożycowy Twin Busch Model Tw S3-19

19 680,00 zł
Dostawa już w 2 do 7 dni
Ostatnie sztuki w magazynie: 2
Menu

Ta strona internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.