Tablice narzędziowe do garażu, warsztatu - Moto Dakar

Tablice narzędziowe

Tablica narzędziowa okazuje się być bardzo przydatnym elementem wyposażenia każdego warsztatu mechanicznego i co ciekawe również garaży osób prywatnych. Na rynku jest spora rzesza producentów tablic, oferują oni bardzo różne modele, sprawia to, że każdemu przypadnie coś do gustu, każdy znajdzie produkt idealnie pasujący do swojego warsztatu. 


Co to właściwie jest tablica narzędziowa?

Tablica narzędziowa to bardzo praktyczny przedmiot, który znajduje szerokie zastosowanie w każdym garażu czy warsztacie pracy. Inna nazwa to nadstawka narzędziowa i stanowi doskonałą bazę do utrzymania porządku w miejscu warsztatowym. Zaraz obok stołów warsztatowych tablica narzędziowa do warsztatu należy do wyposażenia niemal niezbędnego.


Rodzaje tablic narzędziowych

Jak już wspomnieliśmy na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych tablic najczęściej spotykane to:

  • Tablice narzędziowe wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED;
  • Tablice narzędziowe które posiadają oprócz oświetlenia również dodatkową i praktyczną listwę zasilającą;
  • Proste i niedrogie klasyczne tablice narzędziowe do warsztatu;
  • Płyty metalowe perforowane z oświetleniem (tablica narzędziowa metalowa).


Akcesoria do wyposażenia tablicy narzędziowej

Tablica warsztatowa musi spełniać pokładane w niej nadzieje. Trudno stworzyć samą tablice która będzie uniwersalna i będzie pasować do wszystkich charakterów pracy. Stąd do każdej z nich możemy dołożyć odpowiednie akcesoria. Do wyboru mamy między innymi zawieszki na narzędzia dodatkowe, haczyki, mniejszej i większe kuwety i pozostałe rozmaite uchwyty. Ostateczny wybór akcesoriów zdeterminowany jest rodzajem narzędzi jakie chcemy na niej umieścić. 


Jaką zatem wybrać tablicę narzędziową?

Przede wszystkim kierujemy się jej rozmiarem, a co za tym idzie musimy wiedzieć ile i jakie narzędzia chcemy umieścić na tablicy. Tablice dostępne są w praktycznie każdym możliwym rozmiarze, najmniejsze z nich zaczynają się od 30-40 centymetrów a jedne z dłuższych mają ponad 150 cm długości i możemy do nich dołączać kolejne. Wiadomym jest, że cena tablicy rośnie wraz z jej gabarytem. Gdy zastanawiasz się z jakiego materiału wybrać tablicę, to polecamy perforowaną wykonaną z blachy o grubości minimum 1mm. Dobrze by było aby, dodatkowo była pomalowana proszkowo, malowane tablice mają gładką powierzchnię i posłużą nam latami.

Tablice narzędziowe do garażu określane również jako ścianka warsztatowa, to doskonały wybór dla każdego, kto chce zadbać o solidne wyposażenie warsztatu. Pozwalają na skuteczne uporządkowanie wszystkich posiadanych narzędzi. 

Brak dostępnych produktów

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Menu

Ta strona internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.