Wiertarko-wkrętarka udarowa: Recenzja i analiza wybranego modelu

Wiertarko-wkrętarka udarowa to wszechstronne narzędzie, które znajduje zastosowanie w różnych zadaniach budowlanych, remontowych i warsztatowych. Oto kilka zastosowań wiertarko-wkrętarki udarowej:

 1. Wiercenie otworów: Wiertarko-wkrętarka udarowa jest idealna do wiercenia otworów w różnych materiałach, takich jak drewno, metal, ceramika czy beton. Dzięki funkcji udaru, narzędzie może łatwo poradzić sobie z trudniejszymi powierzchniami, takimi jak beton czy cegła.

 2. Wkręcanie śrub: Wiertarko-wkrętarka udarowa umożliwia szybkie i precyzyjne wkręcanie śrub w różne materiały. Dzięki regulacji momentu obrotowego i dwubiegowej przekładni, można dopasować narzędzie do konkretnego rodzaju śruby i materiału.

 3. Prace remontowe i konstrukcyjne: Narzędzie to jest szczególnie przydatne podczas prac remontowych i konstrukcyjnych, gdzie często trzeba wykonać wiele otworów w różnych powierzchniach. Wiertarko-wkrętarka udarowa umożliwia wydajne i precyzyjne wykonanie tych zadań.

 4. Montaż mebli: Przy składaniu mebli, wiertarko-wkrętarka udarowa jest niezastąpiona. Dzięki funkcji wkręcania, można szybko i łatwo zamocować śruby w odpowiednich miejscach, co przyspiesza proces montażu.

 5. Elektronarzędzie uniwersalne: Wiertarko-wkrętarka udarowa z różnymi funkcjami (wkręcanie, wiercenie, wiercenie z udarem) jest wszechstronnym narzędziem, które może zastąpić wiele innych elektronarzędzi, takich jak wiertarka, wkrętarka czy młotek udarowy.

Warto pamiętać, że przed użyciem wiertarko-wkrętarki udarowej należy zapoznać się z instrukcją obsługi i przestrzegać odpowiednich środków ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy.

Wiertarko-wkrętarka udarowa AKU-1700W marki Adler to wysokiej jakości narzędzie, które oferuje wiele funkcji i cech użytkowych. Oto podsumowanie głównych cech, danych technicznych oraz wyposażenia zawartego w zestawie:

CECHY:

 • Silnik bezszczotkowy: Wiertarko-wkrętarka jest wyposażona w silnik bezszczotkowy, który zapewnia do 25% większy moment obrotowy niż silnik szczotkowy. Dzięki temu narzędzie ma czterokrotnie większą żywotność i dwukrotnie większą wydajność.

 • Akumulator 20V: Narzędzie działa z akumulatorem o napięciu 20V, co daje większą moc w porównaniu do wiertarek o napięciu 18V lub 12V.

 • Dwubiegowa przekładnia: Wiertarko-wkrętarka posiada dwubiegową przekładnię, co umożliwia dostosowanie siły momentu obrotowego do różnych zadań. Ponadto, narzędzie oferuje 21 ustawień siły momentu obrotowego oraz 3 funkcje: wiercenie, wkręcanie i wiercenie z udarem.

 • Dodatkowe funkcje: Wiertarko-wkrętarka AKU-1700W ma kilka przydatnych funkcji, takich jak elektroniczny hamulec, latarka LED do oświetlania miejsca pracy oraz odpowiednio wyprofilowana rękojeść, zapewniająca komfort i precyzję podczas użytkowania.

 • Akumulator z wskaźnikiem naładowania: W zestawie znajduje się akumulator Li-ion 20V o pojemności 2Ah, który ma wbudowany wskaźnik naładowania, ułatwiający monitorowanie stanu baterii.

 • Wytrzymała walizka: Cały zestaw wiertarko-wkrętarki i akcesoriów znajduje się w wytrzymałej walizce, która zapewnia bezpieczne przechowywanie narzędzia i ułatwia jego transport.

WYPOSAŻENIE:

 • Walizka: Zestaw zawiera wytrzymałą walizkę z tworzywa, która chroni narzędzie i ułatwia jego przechowywanie oraz transport.
 • Akumulator i ładowarka: Wiertarko-wkrętarka jest dostarczana z akumulatorem Li-ion 20V o pojemności 2Ah oraz szybką ładowarką.
 • Model: AKU-1700W

Tagi: Wiertarko-wkrętarka Narzędzia elektryczne Elektronarzędzia Wiertarka udarowa Warsztat

Podziel się tym postem

Uwagi (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Aby dodawać komentarze, musisz się zalogować.
Menu

Ta strona internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.