Zmiana siedziby firmy - podsumowanie i wnioski Z ŻYCIA FIRMY

Zmiana siedziby firmy - podsumowanie i wnioski

Od maja jesteśmy w nowym miejscu. Jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Warszawy przejeżdżamy przez pierwsze rondo obok charakterystycznej, drewnianej karczmy. Zaraz za rondem po prawej stronie mijamy "Tomcar" i kolejny zjazd po prawej prowadzi na parking przy „Rudna Park”. Na parterze, oszklone drzwi prowadzą do sklepu „Moto-Dakar”.

Pora na małe podsumowanie.

Klienci, którzy trafiali do nas w nowe miejsce za pierwszym razem informowali o pierwszych wrażeniach i podzielili się swoimi odczuciami. Bardzo dziękujemy za wyrażone opinie, są to cenne wskazówki. Oto najczęściej powtarzające się opinie.

  1. Dostępność oraz brak korków

    Z uwagi na niedawny remont i poszerzenie drogi nowa lokalizacja ma lepsze połączenia komunikacyjne, i - co warto to podkreślić - jest łatwiej dostępna dla większości klientów. Jesteśmy ulokowani zaraz przy drodze Rzeszów – Głogów Małopolski. Z rozmów z dotychczasowymi klientami przeważają pozytywne opinie odnośnie do obecnego miejsca siedziby. Dla większości jest bliżej i wygodniej dojechać, po remoncie nikt nie uskarża się na korki.

  2. Możliwości logistyczne

         Nowa lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, a zwłaszcza z głównymi trasami przelotowymi. Niedaleko jest wjazd na S19 oraz lotnisko w Jasionce.

  1. Miejsca parkingowe

         Dysponujemy własnym parkingiem z wyznaczonymi do tego miejscami dla klientów Moto-Dakar.

  1. Opinie o sklepie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Zajmujemy obecnie nowocześniejszy budynek, dobrze oświetlony, posiadający naturalne światło. Znacznie podnosi to komfort korzystania ze sklepu.

Wiedząc, że początkowo klienci mogą mieć trudności z dotarciem do nowej siedziby uruchomiliśmy wzmożoną działalność informującą o nowym adresie. Stosowne informacje pojawiły się w wizytówce google, na stronie internetowej i na naszych social mediach. Wielu klientów po wpisaniu w nawigację „Moto-Dakar” trafiało od razu do nas.

Bardzo dziękujemy klientom i zespołowi za ich adaptację i wsparcie w tym ważnym dla firmy okresie.

Przypominamy nasz nowy adres::

Moto-Dakar Sp. o.o.

Rudna Mała 160

36-060 Głogów Małopolski

Zapraszamy!

Tagi: ZmianaSiedzibyFirmy LogistykaBiznesowa zmianaadresu sklepstacjonarny zmianalokalizacji podsumowanie

Podziel się tym postem

Uwagi (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Aby dodawać komentarze, musisz się zalogować.
Menu

Ta strona internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.