Klucz zapadkowy 1/2" kompozytowy AD-2150

317,99 zł
Brutto

Klucze zapadkowe Adler przeznaczone są do szybkiego montażu i demontażu wszelkich połączeń gwintowanych. Zapewniają wysoką ergonomię pracy oraz komfort obsługi operatorowi. Klucze zapadkowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Ze względu na swą dużą uniwersalność, są wykorzystywane na szeroką skalę przy liniach montażowych i produkcyjnych, konstrukcjach stalowych, jak i w przemyśle motoryzacyjnym. Szeroki zakres mocy, znakomity stosunek masy do siły, szybka i łatwa regulacja momentu oraz bogate wyposażenie dodatkowe czynią z kluczy zapadkowych Adler niezastąpione narzędzia pneumatyczne do prac na liniach montażowych.

Dodatkową zaletą jest niewielka waga, która ma wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkowania urządzenia. Klucze zapadkowe Adler dostępne są zarówno dla zastosowań w przemyśle jak i pracach warsztatowych.

Model AD-2150 posiada lekką kompozytową obudowę, może pracować bezpośrednio większymi nasadkami 1/2" oraz zapewnia trzykrotnie większą moc od modeli z trzpieniami: 1/4" i 3/8".

MA2150

Opis

Maksymalny moment obrotowy
102 Nm
Ilość obrotów
180 obr./min
Maksymalne ciśnienie pracy
6.3 bar
Średnie zużycie powietrza
86 l/min
Średnica wrzeciona
1/2"
Waga
1.3 kg
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...