• Nowy
Kompresor tłokowy sprężarka WALTER GK 1400-7,5/500
search
  • Kompresor tłokowy sprężarka WALTER GK 1400-7,5/500
8 999,00 zł
Brutto

Kompresor tłokowy sprężarka WALTER GK 1400-7,5/500

Pośpiesz się!Tylko 4 Pozostało w zapasach!

W magazynie
Dostawa już w 2 do 7 dni
  Polityka prywatności

Polityka prywatniości

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od 50 zł

  Bezpieczne płatności

100% bezpieczne płatności

Sprężarka tłokowa WALTER GK 1400-7,5/500

Prezentujemy sprężarkę tłokową z serii GK firmy WALTER, która została zaprojektowana z myślą o efektywnym wytwarzaniu sprężonego powietrza przy niskim zużyciu energii. Dzięki niskim obrotom pompy, kompresory z tej serii mogą być eksploatowane przez wiele lat, zachowując swoje początkowe parametry.

Główne cechy sprężarek z serii GK:

Nowoczesne i trwałe głowice: blok pompy i cylindry wykonane z wytrzymałego żeliwa, blok pompy zbudowany w układzie V, zapewniającym skuteczne smarowanie
Duża żywotność: niskie obroty pompy gwarantują mniejsze zużycie łożysk, pierścieni i innych kluczowych elementów niż w kompresorach wysokoobrotowych
Wysoka wydajność: nowoczesne rozwiązania techniczne i dopracowany projekt zapewniają najwyższą wydajność w swojej klasie
Zmniejszony hałas: wykonanie kluczowych elementów z żeliwa powoduje dobre tłumienie drgań i redukcję hałasu
Optymalne chłodzenie głowicy: koło pasowe pełniące funkcję wentylatora oraz duża ilość żeberek na obudowie głowicy gwarantują niską temperaturę pracy i doskonałe chłodzenie
Dane techniczne sprężarki WALTER GK 1400-7,5/500:

Pojemność zbiornika: 500 litrów
Ssanie: 1400 l/min
Wydmuch: 1100 l/min
Moc: 7,5 kW
Obroty: 1040 obr/min
Napięcie: 400 V
Waga: 288 kg
Wymiary: 2000 mm x 610 mm x 1250 mm
Zalety sprężarki WALTER GK 1400-7,5/500:

Nowoczesne głowice
Duża żywotność
Wysoka wydajność
Zmniejszony hałas
Optymalne chłodzenie głowicy
Oszczędność energetyczna
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i ewentualnego zakupu sprężarki tłokowej WALTER GK 1400-7,5/500.

Firma WALTER KOMPRESSORTECHNIK: Ekspert w dziedzinie kompresorów i technologii sprężonego powietrza

Jesteśmy dumni, że w naszej ofercie na motodakar.pl prezentujemy produkty od firmy WALTER KOMPRESSORTECHNIK - lidera w branży kompresorów i urządzeń pneumatycznych, działającego na rynku od ponad 30 lat. Firma ta specjalizuje się w produkcji i sprzedaży nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza, dostarczając niezawodne, wydajne i energooszczędne rozwiązania.

WALTER KOMPRESSORTECHNIK gwarantuje swoim klientom pełną i solidną obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu zarówno pojedynczych urządzeń, jak i kompleksowych systemów pneumatycznych, realizowanych „pod klucz”. Oferta firmy obejmuje między innymi sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe, osuszacze powietrza, zbiorniki ciśnieniowe oraz szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych.

Wybierając produkty od WALTER KOMPRESSORTECHNIK, dostępne na motodakar.pl, zyskują Państwo nie tylko najwyższą jakość urządzeń, ale także profesjonalne wsparcie techniczne oraz serwis. Współpraca z takim ekspertem w dziedzinie technologii sprężonego powietrza gwarantuje szybkie i skuteczne rozwiązanie problemów oraz utrzymanie urządzeń w doskonałym stanie technicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompresorów i urządzeń pneumatycznych od WALTER KOMPRESSORTECHNIK na motodakar.pl, a w razie pytań czy wątpliwości, nasz zespół ekspertów chętnie udzieli wszelkich informacji oraz doradzi w zakresie doboru odpowiednich urządzeń.

GK 1400-7,5/500
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Menu

Ta strona internetowa przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analitykę i personalizację. Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.