Szlifierka kątowa dysk 2" AD-1082

285,99 zł
Brutto

Szlifierki orbitalne Adler Przeznaczone są do obróbki wykańczającej powierzchni lakierowanych, jak i metalowych przed ponownym malowaniem. Zwarta budowa, łatwe manewrowanie, mała waga, regulacja prędkości, duża moc, niski poziom wibracji, ergonomiczna obudowa pokryta kompozytem, możliwość stosowania tarcz na rzep, niektóre modele posiadają możliwość podłączenia do własnego lub centralnego odciągu pyłów. Modele wyposażone w mimośrodę (funkcja oscylacji) pozwalają na uniknięcie efektu okrężnych śladów tak zwanych "swirli".

Duża zaletą modelu AD-1082 jest lekka kompozytowa obudowa, która ma wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkowania urządzenia. Kątowa głowica ułatwia pracę na ograniczonej przestrzeni. Ponadto szlifierka wyposażona jest w pokrętło regulujące liczbę obrotów na zasadzie dławienia przepływu powietrza.

Wysokiej klasy silnik pneumatyczny zapewnia wysokie obroty rzędu 15000 na minutę przy jednoczesnym zmniejszeniu konsumpcji powietrza.

Dyski szlifierskie są mocowane do głowicy na popularny krótki gwint plastikowy. W naszej ofercie znajdą Państwo cztery rodzaje dysków szlifierskich do modelu AD-1082, dwa z papierem różnej ziarnistości oraz dyski do szczotkowania oraz wykańczania.

MA1082

Opis

Typ
kątowa
Średnica dysku
2" / 50 mm
Ilość obrotów
15000 obr./min
Maksymalne ciśnienie pracy
6.3 bar
Średnie zużycie powietrza
48 l/min
Waga
0.5 kg

Specyficzne kody

EAN13
5902557210527
MPN
MA1082
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...