Szlifierka orbitalna trzpieniowa AD-1182

319,00 zł
Brutto

Szlifierki orbitalne Adler Przeznaczone są do obróbki wykańczającej powierzchni lakierowanych, jak i metalowych przed ponownym malowaniem. Zwarta budowa, łatwe manewrowanie, mała waga, regulacja prędkości, duża moc, niski poziom wibracji, ergonomiczna obudowa pokryta kompozytem, możliwość stosowania tarcz na rzep, niektóre modele posiadają możliwość podłączenia do własnego lub centralnego odciągu pyłów. Modele wyposażone w mimośrodę (funkcja oscylacji) pozwalają na uniknięcie efektu okrężnych śladów tak zwanych "swirli".

Duża zaletą modelu AD-1182 jest lekka kompozytowa obudowa, która ma wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkowania urządzenia. Kątowa głowica ułatwia pracę na ograniczonej przestrzeni. Ponadto szlifierka wyposażona jest w pokrętło regulujące liczbę obrotów na zasadzie dławienia przepływu powietrza.

Wysokiej klasy silnik pneumatyczny zapewnia wysokie obroty rzędu 15000 na minutę przy jednoczesnym zmniejszeniu konsumpcji powietrza. Model AD-1182 jest wyposażony w głowicę oscylującą obracającą się na mimośrodzie, dzięki temu podczas szlifowania nie powstają charakterystyczne dla szlifierek bez tej funkcji okręgi.

Materiały szlifierskie są mocowane do głowicy na rzep co pozwala na stosowanie nieograniczonej ilości papierów ściernych lub gąbek posiadających rzep.

MA1182

Opis

Typ
orbitalna trzpieniowa
Średnica dysku
2" / 50 mm
Ilość obrotów
15000 obr./min
Maksymalne ciśnienie pracy
6.3 bar
Średnie zużycie powietrza
71 l/min
Waga
0.67 kg

Specyficzne kody

EAN13
5902557210503
MPN
MA1182
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...